Ayka Çelik Kapı

ADRES:
Mağaza: İnönü Cad. Dörtyol Leblebici Sk. No:4
Fabrika: 2. Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. Malatya
TELEFON:
0 422 324 41 29 / 324 41 30 (Mağaza) - 0 422 244 04 04 (Fabrika)
FAKS:
0 422 322 84 84
WEB SİTESİ:
E-POSTA:
info@aykakapi.com.tr
FİRMA FOTOĞRAFLARI:
FİRMA VİDEOSU:
FİRMA HAKKINDA:

 

 

Kaliteli hizmet sloganını kendisine ilke edinen AY-KA KAPI SİSTEMLERİ 1992 yılından bu yana sektöründe ciddi mesafeler kat etmiş ve sağlam adımlarla bu günlere gelmiştir.

Müşterilerine layıkıyla hizmet verebilmek için sektöründe uzmanlaşmayı tercih eden firmamız, 2003 yılında Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesinde hizmetine başlamıştır. 14750 metrekarelik arazi üzerinde 8,500 metrekare kapalı alanda, AY-KA KAPI SİSTEMLERİ markasıyla hizmetini sürdürmektedir.
  

2009 yılında PVC kaplamalı iç oda kapısı üretimiyle iç kapı serüvenine başlayan AY-KA, her geçen yıl üretim kapasitesini artırarak yoluna devam etmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi bilen      AY-KA, kaliteli işçiliğinin yarattığı alternatif zenginliğe, maksimum güvenliği de eklemiştir. 

Bünyesinde, kapsamlı eğitimden geçmiş, alanında uzman, sertifikalı ekiple çalışan AY-KA, kaliteye verdiği önemi ispatlamıştır.
 

Güvenliği, kaliteyi ve estetiği ayrılmaz bir bütün olarak görmeyi bilen ve bu anlayışı imal ettiği mamullere en iyi şekilde yansıtan AY-KA KAPI SİSTEMLERİ, bayilerinden ve müşterilerinden tam not almış ve bu unsurlar tercih edilme sebebi olmuştur.
 

TSE standartları, TÜV ISO 9001-2000 kalite güvence sertifikasına sahip olmakla birlikte, uluslararası standartlara uymakta da gösterdiği hassasiyetle çelik ve mobilya iç kapılar için EN 1634-1 30 dk. yangına dayanım Sertifikası’nda alan firmamız yurtiçi ve yurtdışı projelerde hizmetlerine devam etmektedir. 

Her zevke uygun zengin çeşidi ile imal ettiği mamulleri ürün garantisiyle destekleyip tüketicinin hizmetine sunan firmamız, oluşturulan bayii ağı ile satış sonrası servis hizmetinde istenilen verimliliği sağlamış, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından aldığı garanti belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesiyle ile müşterisine verdiği bu güveni pekiştirmiştir.

Rekabetin çetin olduğu  kapı sektöründe, kısa bir süre içinde gelinen bu nokta, kurumu yakından takip eden rakip  kapıcılar tarafından bile takdire şayan bulunmuştur ki ,kendilerine bundan dolayı teşekkür ederiz. 

Şu anda yurt içinde bayi ağlarını güçlendiren ve her geçen gün fabrika satış mağazalarına bir yenisini ekleyen, yurt dışında Arap ülkelerine ihracat yapan AY-KA KAPI SİSTEMLERİ, her yıl hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.
 

ETİKETLER
Gold Firmalardan Seçmeler
Son Eklenen Firmalar
Hediyelik Kayısı
Firmanızı Ekleyin
www.malatyarehberim.com
AK Ajans Hizmetidir.
Tasarım-Yazılım
Malatya Ak Ajans Telefon: 0533 491 98 95 MALATYA
Çevrimiçi: 48 -  info@malatyarehberim.com