Malatya Rehberim

Sistem Yangın Söndürme Dolum-Bakım-Satış ve Güvenlik

GOLD FİRMA
Sistem Yangın Söndürme Dolum-Bakım-Satış ve Güvenlik
Adres
Özsan Sanayi Sitesi 27. Blok No: 8 Yeşilyurt / Malatya
Telefon
0 422 238 00 55
Mobil
0 537 281 65 99
Faks
0 422 238 00 55

Firma Hakkında

Şirketimiz, Sistem Yangın Güvenlik olarak  Malatya Merkezli  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek kalitesiyle,sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Sistem Yangın, uzman kadrosu ile Yangın Söndürme Tüpleri Dolumu,Bakımı(ücretsiz),Kontrolü(ücretsiz) ve Fm 200 Elektronik Sistemli,Sprinkleme Sulu Sistemli, Yangın Güvenlik Sistemleri, Araç Kaput Sistemi,Yolcu Otobüsleri Elektronik Söndürme  Sistemi,Yangın Dolapları( sıva üstü-sıva altı,konsept ve estetik),Mutfak Davlumbaz Sistemi ile yangın sarf malzemesi satışı  taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Sistem Yangın , hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hizmetlerimiz  ,Müşteri firmaya değil firma müşteriye odaklı (tek tüp gelmezler demeyin servis araçlarımız sürekli çarşı merkezde ve ilçelerde) çalışanlarınıza Temel Yangın Eğitimi verip ayrıca belgelendirebiliriz, aynı zaman da işyeri tatil günlerin de acil işlerinizde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Belgelerimiz, TSE- HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)  ve Eğitim Sertifikalarımızla deneyimli,donanımlı bir yapıya sahibiz.

Referanslarımız; Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi,Sağlık İl Müdürlüğü, Ilsan Tekstil,Ilıcaklar(petrol,lastik)Grup,Malatya A.V.M.Yeşilyurt Belediyesi,TCDD,Maxam Anadolu Patlayıcı,Media Markt ,İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği,Malatya Sentetik Çuval,Gözde Hastaneleri,Opet istasyonları,Karaözler,Şavata Petrol,Furkancam,Malatyacam,Sema ambalaj,Urma Renault Servisi,Tavacı Ergül ve özel Yurtlar Mutfak Davlumbaz Sistemi ... İlçelerimiz ; Akçadağ(Defterdarlık,Devlet Hastanesi)Pütürge(emniyet,metem,yibo,Devlet hastanesi),Arapgir(metem,m.akif ersoy)Doğanşehir(Devlet hastanesi,metem,ilköğretim okulları) yazılmayan daha bir çok referanslarımız mevcuttur. 

Önemli Not : Firmamız yeni fakat; kurucumuz 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Sayın firma yetkilileri, firmamızdan teklif almadan önce LÜTFEN daha önce hizmet aldığınız Yangın Söndürme Firmasının faturasına bakınız ve fiyatları karşılaştırınız. Bizden önce Malatya Büyük Şehirde yalnızca 2 (İKİ) firma vardı. Bunun anlamını bir düşünün? 

              KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Firma Yetkilisi
Kurucumuz ERKAN CANBAY