Malatya Rehberim

Sultan Sarayı Düğün ve Mevlit Salonu

GOLD FİRMA
Sultan Sarayı Düğün ve Mevlit Salonu
Adres
Akpınar Mah. Matim Karşısı Barbaros İlköğretim Okulu Yanı Malatya
Telefon
0 422 322 83 63
Mobil
0 539 233 18 99
Faks
0 422 322 83 64

Firma Hakkında

 Sultan Sarayı  kurulduğu günden bu yana ev sahipliği yaptığı tüm organizasyonlarda, ilk günkü heyecan ile hizmetlerini sürdürmektedir.  Kaliteyi ve Müşteri Memnuniyetini, organizasyonların öncelikli ilkesi olarak benimseyen Sultan Sarayı , daha iyi ve profesyonel hizmet arayışı için konusunda uzman ahçılar ve deneyimli servis elemanları ile beraber çalışmaktadır.
Her alanda olduğu gibi hijyen ve sağlık kurallarının da organizasyon sektöründe önemli olduğunun bilincinde olan Sultan Sarayı titiz hizmetleri ile kısa zamanda  müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.
Müşteri Memnuniyeti demek başarı demektir. Biz bunun farkında olduğumuz için konusunda uzman  personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Özel Günlerinizde 2 katlı ve 2000 kişilik klimalı salonumuz ile sizi ve  değerli konuklarınızı en iyi ve konforlu bir biçimde  ağırlamak bizim için işten öte bir borçtur.   Çünkü Sizin Misafiriniz Bizim Misafirimizdir.
Geçen yılların, birbirinize duyduğunuz sevgi bağını güçlendirmesini, kalplerinizin ve ellerinizin birbirine daha sıkı kenetlenmesi dileğiyle,mutlulukla kalın.

 

https://www.malatyarehberim.com/Frk-1-Dugun-Salonlari-94.html

Firma Videosu

Firma Yetkilisi
Mehmet Altun