Malatya Rehberim

Lazer Epilasyon Malatya

GOLD FİRMA
Lazer Epilasyon Malatya
Adres
Sıtmapınarı Kavşağı Polisevi Karşısı Malatya
Telefon
0 422 211 69 69

Firma Hakkında

Epidermal, Uzm. Dr. Abuzer Gaffar Atlı tarafından 2013 yılında, Malatya'da alanında üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına özveri ile hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Epidermal’de teknolojik yenilikler, bilimsel ve yönetsel gelişmeler sürekli takip edilerek hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır. Kalite anlayışımız doğrultusunda birinci önceliğimiz insan sağlığına saygılı, modern teknolojik cihazlar ve uzman doktorumuz eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bize duyulan güveni sürekli geliştirerek kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır .

Kliniğimizde;

Lazer Epilasyon, Lazer Uygulamaları, BotoxDolguMezoterapiKırışıklık ve AntiagingCilt BakımıLazer İle Dövme SilmeLeke TedavisiPRP Saç TedavisiBölgesel ZayıflamaScarlet S (Ameliyatsız cilt gençleştirme) Cilt hastalıkları tanı/tedavi hizmetleri klinik şartlarda gerçekleşmektedir.

Epidermal olarak Abuzer Gaffar Atlı,  Malatya’da ilklere imza atarak;

Amerika’da en iyi lazer epilasyon cihazı ödülünü alan APOGEE ile lazer epilasyon,

Geleceğin teknolojisi Hibrit Diode MeDioStar NeXT ile lazer epilasyon,

Q-switch ile Dövme Silme,

Q Switch ile Leke tedavisi,

AWT ile Selülit tedavisi

AWT ile Bölgesel zayıflama,

AWT ile Yüz sarkması tedavisi uygulamalarını nitelikli ve uzman ekibimiz ile tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan hizmetler ile sunmaktayız.