Malatya Rehberim

Sistem Yangın Söndürme ve Tüp Dolumu

GOLD FİRMA
Sistem Yangın Söndürme ve Tüp Dolumu
Adres
Özsan Sanayi Sitesi 27. Blok No: 8 Yeşilyurt / Malatya
Telefon
0 422 238 00 55
Mobil
0 537 281 65 99
Faks
0 422 238 00 55

Firma Hakkında

Şirketimiz Malatya da üçüncü firma olarak; Yangın Söndürme Tüpleri Dolumu,Bakımı(ücretsiz),Kontrolü(ücretsiz) ve Fm 200 Elektronik Sistemli,Sprinkleme Sulu Sistemli, Yangın Güvenlik Sistemleri, Araç Kaput Sistemi,Yolcu Otobüsleri Elektronik Söndürme  Sistemi,Yangın Dolapları( sıva üstü-sıva altı,konsept ve estetik),Davlumbaz Sistemi ile yangın sarf malzemesi satışı yapmaktadır.

Hizmetlerimiz  ,Müşteri firmaya değil firma müşteriye odaklı (tek tüp gelmezler demeyin servis araçlarımız sürekli çarşı merkezde ve ilçelerde) çalışanlarınıza Temel Yangın Eğitimi verip ayrıca belgelendirebiliriz, aynı zaman da işyeri tatil günlerin de acil işlerinizde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Belgelerimiz, TSE- HYB  ve Eğitim Sertifikalarımızla deneyimli,donanımlı bir yapıya sahibiz.

Referanslarımız; Yeşilyurt Belediyesi,TCDD,Maxam Anadolu Patlayıcı,Media Markt ,İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği,Malatya Sentetik Çuval,Gözde Hastaneleri,Opet istasyonları, İlçelerimiz ; Pütürge(emniyet,metem,yibo),Arapgir(metem,m.akif ersoy)Doğanşehir(Devlet hastanesi,metem,ilköğretim okulları) belli başlı referanslarımız.

Önemli Not : Firmamız yeni fakat; kurucumuz 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Sayın firma yetkilileri, firmamızdan teklif almadan önce LÜTFEN daha önce hizmet aldığınız Yangın Söndürme Firmasının faturasına bakınız. Bizden önce Malatya Büyük Şehirde yalnızca 2 (İKİ) firma vardı. Bunun anlamını bir düşünün? 

              KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Firma Yetkilisi
Kurucumuz ERKAN CANBAY

Gold Firmalar