Bilgiç Ankastre ve Banyo
https://www.malatyarehberim.com/dosya/firma/bilgic-ankastre-ve-banyo.png
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Bilgiç Ankastre ve Banyo

cash, credit card
$$$$
Tecde Mah. Yüzakı Bulvarı Altınkayısı Bulvarı No:11/C Yeşilyurt / Malatya Malatya TR

Malatya Siemens, Miele, Smeg, Teka, Franke, Alveus, Ferre, Ukinox, Artemis, Creavit, Duxxa, Foma, Tema, Crau, Philips, Serena, Penta, Decovita, Menfezsan, Shower, Kuğu, LG, EVA bayiliği ile Ankastre, Beyaz Eşya, Yapı Malzemeleri ( Mutfak – Banyo Grubu )

Bilgiç Ankastre ve Banyo Hakkında

MALATYA SİEMENS - MALATYA ANKASTRE - MALATYA YAPI MALZEMELERİ

Bilgiç Ankastre ve Banyo Dünyası, Malatya ilinde Yapı malzemeleri sektöründe ticari faaliyetine başladı. Konut sektörünün o dönemlerde gelişiminin hız kazanması ve de şirketimizin aldığı doğru kararlar, dürüstlük, kalite politikamız ve fark üretmemiz ile şirketimize bölgemizde hızla büyüyen  bir ivme kazandırdı. Bu doğrultundan hareketle daha iyi hizmet etmek ve tüketicilerimizin kalite, estetik ve kullanışlılık bakımından tüm beklentilerini karşılamak adına sektörün öncü kuruluşlarından bayilikler aldık. Ankastre, Beyaz Eşya, Yapı Malzemeleri ( Mutfak – Banyo Grubu ), Banyo – Mutfak Aksesuarları alanlarında davlumbaz, ocak, fırın, mikrodalga fırın, eviye, armatür ( mutfak – banyo bataryaları ), banyo aksesuarları, küçük ev aletleri , bulaşık makinesi , çamaşır makinesi, buzdolabı kategorilerinde binlerce çeşit ürün, toptan ve perakende satış şartları ile Malatya ve  bölge illerde hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz faaliyet alanında kalite, estetik ve kullanışlılık bakımından Siemens – Miele – Smeg – Teka – Franke – Alveus – Ferre – Ukinox – Artemis – Creavit – Duxxa – Foma – Tema – Crauf – EMR – Philips – Serena – Penta – Decovita – Menfezsan – Shower – Kuğu – Thor – LG – Artema – EVA – Demirdöküm – Hoover  gibi öncü markalar bulunmaktadır.  Firmamız ticari faaliyet sürecinde bu öncü markaların bölge satışında önemli başarılarına imza atarak, bayisi ve satış yetkisine sahip olduğumuz firmaların ve tüketicilerimizin takdirini kazanmıştır. Bu başarıyı 26 yıldır şirket olarak misyon edinip sürekli yenilikçi bir anlayış sergilemekteyiz. Bu anlayış ile sattığımız ürünlerimiz, sağladığımız servis hizmetimiz ve çözüm odaklı müşteri hizmet desteğimiz ile bölgemize ve firmanıza katma değer kazandıracağımızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Fiziki mağazamızın yanı sıra ,ürünlerimizin şirketimiz bünyesinde ‘ANKASTRENİZ’ markamızla online pazaryerleri ve www.ankastreniz.com internet sitemizde online satışları yapılmaktadır.

                                                         Bilgiç Siemens Ankastre İletişim Hattı :     444 4 117 

 

Foto Galeri

Video