Sözleşme

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 1

Üyelik şartlarımız Gold Üyeler için farklıdır, bu Üyelik Sözleşmesi tamamen kullanıcı tabanlıdır, Gold Üyeler normal üyeden ayırır, Ücretsiz Üye olan girişi yapmak zorundadır, fakat Gold Üyeler site içersinde normal üyelik yapmak zorunda değildir.

NOT : Normal üyelik ücretsizdir, Gold Üyelikler ücretlidir.! 

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 2

Üye, kayıt esnasında Malatyarehberim.com’a verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

Üye, Malatyarehberim.com tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifrenin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.

Üye, Malatyarehberim.com tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifresini başkalarına kullandıramaz ve devredemez.

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 3

Malatyarehberim.com'de yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Malatyarehberim.com sorumlu tutulamaz, üye bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

Üye, Malatyarehberim.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.

Üye, Malatyarehberim.com'nin sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya Malatyarehberim.com'a hakaret içerecek şekilde kullanamaz.

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 4

Malatyarehberim.com gönderilen dökümanların yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkilidir.

Malatyarehberim.com gönderilen dökümanın ne zaman, nasıl, hangi formatta ve ne kadar süre ile yayınlanacağına Malatyarehberim.com karar verir.

Malatyarehberim.com üyesi olmayan kişilerin dökümanları Malatyarehberim.com yayınlanmaz.

Malatyarehberim.com yayınlanan dökümanlar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 5

Malatyarehberim.com yayınlanan dökümanların, üyenin ve Malatyarehberim.com dışındaki üçüncü kişi veya kişiler tarafından izinsiz olarak yayınlanması durumunda Malatyarehberim.com gurubu bu konuda eğer itilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise Uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilme hakkına sahiptir.

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 6

Malatyarehberim.com her hangi bir anda hiç bir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, hizmete son verme ve/veya hizmetin şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

Üye Malatyarehberim.com kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uyacağını resmen onaylar.

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 7

Malatyarehberim.com'dan üye hiç bir karşılık beklemeden, hizmet kalitesinde üyelik koşullarını kabul eder veya etmez, bu maddeleri üye üyeliğimi kabul et buttonunu onaylıyarak peşinen kabul eder bu maddeler tüm üyeler için geçerlidir.

Üyelik haklarının korunması ve bilgilerinin bir üçüncü şahsa dağıtılmayacağını Malatyarehberim.com peşinen kabul eder, sizlerinde bu anlaşma maddelerine uyacağını saygı duyacağınızı umar.

Malatyarehberim.com'da Sözleşme Maddeleri 8

Yukarıda belirtilen maddeler T.C. Kanunlarının elverdiği kanun çerçevesi içersinde, her üye için geçerlidir.

Bu maddeleri üye okusun veya okumasın bu maddeler yine geçerlidir.

Belirtilen maddeler bu sayfa var olduğu sürece geçerlidir.

Bu maddelere uymayan üye hakkında doğacak her türlü maddi değeri üye peşinen kabul eder, bunlara ilave olarak ( Avukat ve Mahkeme vb.) masraflarıda dahildir.

 

HUKUK MÜŞAVİRİ

Av. Basri Gündüz

https://malatyarehberim.com