Genpark Jeneratör Satış Servis ve Kiralama
https://www.malatyarehberim.com/dosya/firma/genpark-jenarator-satis-servis-ve-kiralama.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Genpark Jeneratör Satış Servis ve Kiralama

cash, credit card
$$$$
1. Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde No:13 Yeşilyurt/MALATYA Malatya TR

Malatya Genpark Jeneratör Satış ve Servisi, telefonu, adresi, konumu ve iletişim bilgileri. Malatya Kiralık jeneratör, sanayi tipi jeneratör ve ev tipi jeneratör imalat satış ve teknik servisi ile yurt içi ve yurt dışına satış yapmaktadır.

Genpark Jeneratör Satış Servis ve Kiralama Hakkında

SATIŞ POLİTİKAMIZ
Genpark Jeneratör, satış politikasını; ‘satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle, yurt içi ve yurt dışında, enerji sektörünün lider ismi olmak’ olarak belirlemiştir.

Bayi ve distribütörlerinden oluşan geniş satış ve hizmet ağıyla Genpark, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve en kaliteli ürüne imza atabilmek için güvenilirliği dünyaca kabul görmüş motor ve alternatör üreticileriyle çalışmaya devam etmektedir

2.EL JENERATÖR
2.EL JENERATÖR STOĞUMUZ SÜREKLİ DEĞİŞMEKTEDİR.SON STOKTAKİ JENERATÖRLERİMİZ HAKKINDA GEREKLİ BİLGİLERİ FİRMAMIZI ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

JENERATÖR KİRALAMA

Müşterilerinin “kesintisiz enerji ihtiyacı” nı düşük maliyette ve üstün teknik özelliklerle karşılayan Genpark, müşterilerine etkin çözümler sunmaktadır.
Genpark, bu bakış açısıyla Türkiye’nin en büyük jeneratör filosuyla kiralama hizmeti vermektedir.
 
Genpark tarafından sunulan “kiralık jeneratörler”in avantajları:

• İstenilen güçte jeneratör kiralama kolaylığı.( 0,5 – 2500 kVA)
• Çeşitli marka/model motor ve alternatörle kullanılabilme özelliği.
• Kabinli ve kabinsiz jeneratör seçeneği .
• Otomatik ve manuel kullanabilme özelliği .
• 400 ampere kadar dizel kaynak jeneratör temini.
• 4x1000W veya 6x1000W aydınlatma kulesi temini.
• Yaygın yedek parça satış noktaları. • Uzman kadro ile 7/24 servis hizmeti.

SATIŞ SONRASI İŞLEMLER

GENPARK  Satış Sonrası organizasyonu, Yedek Parça ve Sarf Malzemeler, Hizmetler, Programlı Bakım, Bakım Anlaşmaları, dokümantasyon, kampanyalar, eğitimler ve işinize değer katacak başka bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.
Eğer Genpark  ürünleri kullanıcısıysanız, Yedek Parça&Sarf Malzemeler, Servis, Eğitim, Özel Kampanyalar, Ürün Bültenleri ve Haberler gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, GENPARK  Satış Sonrası Ekibine , 7 gün 24 saat ulaşabilir ya da teknik destek için e-mail atabilirsiniz. Eğer Genpark  Bayisiyseniz, eğitim programı takibi, Servis ve Parça Dokümantasyonu, Yedek Parça ve Sarf Malzemeler Listesi, Listeden Sipariş verme, Stok Seviyesi Takibi gibi etkinlikleri, sitemizden GENPartner aracılığıyla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Müşteri Memnuniyeti bölümünden, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkındaki yorumlarınızı, istek ve arzularınızı e-mail ile ya da Müşteri Memnuniyeti Anketi’ni doldurarak iletebilirsiniz. 24 saat hizmetinizde olacağız. Satış Sonrası Hizmetlerdeki amacımız, işinize değer katan servisler vermektir. GENPARK , jeneratör kullanımındaki masrafları indirgemek ve verimliliği arttırmak için çeşitli servisler vermektedir.

Satış Sonrası politikası hakkında daha fazla bilgi için, satış sonrası politikası kılavuzunu indirebilirsiniz.

İşinize değer veririz ve maksimum verimi almanızı isteriz!

Foto Galeri

Video