Aşıklar Tantuni Malatya Kanalboyu
https://www.malatyarehberim.com/dosya/firma/gorselimg_289014500.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Aşıklar Tantuni Malatya Kanalboyu

cash, credit card
$$$$
Kernek Mah. Şehit Hamit Fendoğlu Cad. 52/B Battalgazi / Malatya Malatya TR

Malatya Tantuni, Malatya Tantuni Siparişi, Aşıklar Tantuni, Kernek Meydanı Kanalboyu Mevkiinde Akdeniz Muftağından sizlere tantuni lezzetini sunuyor. Malatya Tantuniciler

Aşıklar Tantuni Malatya Kanalboyu Hakkında

2007 yılına kadar Mersin ve Akdeniz bölgesinde aldığım aşçılık ve tantuni mesleğindeki tecrübelerimi bu tarihten sonra Malatya'nın Kernek meydanı Kanalboyu mevkinde yaklaşık 12 yıldır siz değerli müşterilerimize soyadımız olan AŞIKLAR TANTUNİ adı altında hizmet etmeye devam ediyoruz. Kullandığımız ürünlerin birçoğunu kendi ailemizin ürettiği güvenilir ve doğal ürünler olmasına en çok tercih ettiğimiz, bir ticari gelenekle faaliyet göstermeye çalışıyoruz. Malatyanın uzun ömürlü ilk ve tek tantunicisi olduğumuz gibi bölgeyi tantuni kültürüne alıştırıp, tantuniyi sevdirme başarısını elde ettiğimiz için gururluyuz. Müşterimiz misafirimiz, kendin yiyemediğini bir başkasına yedirme düşüncesi ile hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu lezzete sizde AŞIK olacaksınız sloganlarımızla siz değerli müşterilerimizi her zaman bekleriz.

Malatya Tantuni de ilkerin öncüsü olan firmamız Kanalboyun'da Kernek Meydanı karşısında.

Foto Galeri