Meşegül Perde ve Ev Tekstili
https://www.malatyarehberim.com/dosya/firma/mesegul-perde-ve-ev-tekstili.jpeg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Meşegül Perde ve Ev Tekstili

cash, credit card
$$$$
Tecde Mahallesi İsmet Paşa Caddesi No :253/D, Opet Karşısı Yeşilyurt / Malatya Malatya TR

Meşegül Perde ve Ev Tekstili, perdeciler sektöründe faaliyet göstermekte olup, taç perde bayiliği hizmeti sunmakta ve taç inovasyon, taç collection, Brilland gibi ünlü markaların perde ve ev tekstili ürünlerini satmaktadır.

Meşegül Perde ve Ev Tekstili Hakkında

Meşegül Perde ve Ev Tekstili, 1996 yılında Malatya'da perdeciler sektöründe faaliyete başlamış olup, taç perde bayiliği hizmeti sunmakta ve taç inovasyon, taç collection, Brilland gibi ünlü markaların perde ve ev tekstili ürünlerini satmaktadır.

Firmamız, yıllar içinde perde ve ev tekstili alanında deneyim kazanmış ve müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktadır. Meşegül Perde ve Ev Tekstili, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve her müşterinin ihtiyacına göre özel çözümler sunmaktadır.

Firmamız, geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, perde, panjur, jaluzi,  zebra perde gibi çeşitli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca, firma ev tekstili ürünleri arasında yastık, örtü, battaniye, yorgan gibi ürünleri de satmaktadır.

Meşegül Perde ve Ev Tekstili, Malatya ve çevresinde hizmet veren bir firmadır ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Eğer Malatya ve çevresinde perde ve ev tekstili ürünleri arıyorsanız, Meşegül Perde ve Ev Tekstili'yi deneyebilirsiniz.

Firmamız genç ve dinamik kadrosu ile sektörel fuarların sıkı bir takipçisi olarak Mefruşat ve Ev Teksitili adına tüm yenilikleri siz değerli müsterilerimize sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu müşteri temsilcisi ve profesyönel Perde Dikimi, Uygulama Ölçüleme ve Montaj ve Servis imkanı ile ihtiyaçlarınıza sorunsuz ve ivedi olarak cevap verebilmektedir.

Taç Collection Malatya Bayisi Meşegül Perde Saray Mahallesinde...

'Estetik ve Zerafetin Değişmez Adresi'

Bayiliğini Yaptığımız Markalar...

Malatya Taç Perde

Malatya Taç İnova

Malatya Taç Collection

Brilland Perde

Elart Ev Tekstili

Çeyiz Ürünleri

Stor Perde

Zebra Perde 

MALATYA PERDECİLER

İnstagram'dan Bizi Takip Edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/mesegulmefrusat/

Foto Galeri

Video