Malatya Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma
https://www.malatyarehberim.com/dosya/firma/sucu-fikret--kacak-tespiti-ve-tikaniklik-acma.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Malatya Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma

cash, credit card
$$$$
Akpınar Aslantepe Caddesi Turfanda Sokak No 7 Battalgazi / Malatya Malatya TR

Malatya Su Kaçağı Tespiti ve Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme, Tesisat ve Tadilat İşleri alanında hizmet veren Sucu Fikret Yedi Gün Yirmi Dört Saat 7/24 hizmet vermektedir.

Malatya Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma Hakkında

Evlerinizde ve işyerlerinizde su kaçağı tespiti yapmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Gelişen teknoloji arızaların hızla bulunarak, onarılmasına imkan vermektedir. Bazı kaçaklar gözle fark edilebilir. Ancak kaçakların çoğu gözle tespit edilememektedir. Bu durumda bazı teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Ufak sızıntılar, bağlantı noktalarında ve vanalarda gözle görülemeyen problemler oluşabilir. Evlerinizde ve Aişyerlerinizde birkaç su tesisatı bulunmaktadır. Bunlar, temiz su tesisatı, atık su tesisatıdır. Bu tesisatlar da ayrı ayrı sorunlarla karşılaşılabilir. Su kaçağı tespiti yapılarak, maddi zarara uğramadan onarılmalıdır. Sucu Fikret Malatya’da son teknoloji su kaçağı bulma yöntemlerini kullanarak sorunlarınızı kısa sürede çözecektir.
Temiz Su Tesisatı Kaçak Nasıl Bulunur?
Sucu Fikret Malatya’da hizmet verilen müşterinin evlerine veya işyerlerine keşif yapmak amacıyla gitmektedir. Su kaçağı tespiti yapılırken, müşteri şikayetleri dinlenerek gözle tespit yapılmaya çalışılır. Yapılması gereken su kaçağı bulma yöntemlerini planlar. Temiz su tesisatı sızdırmazlık kontrolü basınç testi ile yapılmaktadır. Basınç testi yapılmadan önce hat üzerindeki tüm vanaların kapalı olduğundan emin olunmalıdır. Test pompası bir noktadan temiz su tesisatına bağlanmaktadır. Daha sonra tesisata 10-15 bar aralığında basınç verilir. Temiz su tesisatına basınç uygulandığında, tesisatta sızdırma varsa basınç düşecektir. Uygulanan basınçta herhangi bir değişme gözlenmez ise sızdırma yok demektir. Atık su tesisatı ve doğalgaz tesisatı, su kaçağı tespitine geçilmelidir. Bina veya evde sıcak su tesisatı mevcut ise aynı işlem sıcak su tesisatına uygulanmalıdır. Su kaçağı tespiti yapılırsa onarılmalıdır.
Malatya Su Kaçağı Tespiti konusunda uzman ekibi ile Sucu Fikret yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.
Ayrıca Malatya Lavabo Tuvalet tıkanıklığı açma, Malatya petek temizleme, Malatya tesisat ve tadilat işleri yapılmaktadır.