Kuaför Erkan | Hair Art Peruk
https://www.malatyarehberim.com/dosya/firma/kuafor-erkan--hair-art-peruk.jpg
DOĞRULANMIŞ GOLD ÜYE
Bu firma, MalatyaRehberim.com Gold Üyesidir. Sayfadaki bütün bilgiler firma yetkilisi tarafından doldurularak doğrulanmıştır.

Kuaför Erkan | Hair Art Peruk

cash, credit card
$$$$
Merkez: Kışla (Atatürk) Cad.No:58 Battalgazi Malatya TR
Şube 1 : Fahri Kayahan Bulvarı Abdurrahman Gazi Sk. No:5/C Nikah Sarayı İlerisi Yeşilyurt / Malatya
Şube 2 :İstiklal Mah. Atmalı Sok. No: 48 Vilayet Arkası Battalgazi
Şube 3 : (Tesettür Salonu) Özalper Mah. Tevhid Sk. İŞKUR Arkası Selim Sitesi Altı Yeşilyurt

Malatya Bayan Kuaförleri, Malatya Bayan Kuaför Salonları, Malatya Bayan Kuaför, Malatya Kaş Kontürü, Malatya İpek Kirpik, Malatya Peruk, Kuaför Erkan Hair Art

Kuaför Erkan | Hair Art Peruk Hakkında

Malatya Bayan Kuaför

1995 yılında meslek hayatına Malatya'da başlayıp 2004 yılına kadar farklı şehir farklı ustalar farklı deneyimler kazanarak edindiğim tecrübelere dayanarak 2004 Yılında Malatya da Kuaför Erkan Olarak, Hizmete Başladık. Hair Art Saç Protez ve Ekipmanlarını Sağlayan Bir Firma Olarak Faaliyete Geçtik. Amacımız Kaliteyi Hesaplı Olarak Size Sunmak, İhtiyaçlarınızı Karşılarken Güvenilir Firma Olarak Bu Sektörde Yer Almak. Gelişen Firmamız Gün Geçtikçe Sizlere Daha İyi Bir Hizmet Verebilmek İçin Kalifiye Elemanlarla Çalışmayı Bir İlke Haline Getirmiştir. Firmamız Ürün Yelpazesi Gün Geçtikçe Gelişmektedir. 

Kuaförlük yetenegi , mutlu müşteriler, üretkenlik ve harika bir salon ortamının yanı sıra hepimiz , teknik becerilerin , yaratıcılığın , takım çalışmasının ve müşteri hizmetinin sürekli gelişmesi ilkesine gönülden bağlıyız. "

» Lazer Kaynak
Lazer saç kaynağı keratin gibi sağlam boncuk kaynak gibi de sağlıklıdır. Saça zarar vermez, tarak ve fırçayla tarayanabilir. Kullanım süresi 9 ile 12 ay arasında değişebilmektedir. Laser Kaynaklar kendi makinesiyle takılabilmekte ve sökülebilmektedir.

» Keratin Kaynak
Keratin İnsan bünyesinde bulunan (tırnak, saç, vs...) protein ve amino asitten oluşan bir maddedir. Bu yüzden keratin saçla... hem estetik hemde hijyenik açıdan mükemmel bir birleşme sağlar. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada en çok tercih edilen saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisidir. Keratinin en önemli özelliği sıçağa karşı dayanlıklı olmasıdır. Kolaylıkla fön çekilebilir erime ve yapışma yapmaz. Özel solisyon sayesinde saçları yıpratmadan kolayca ayrılır.

» Boncuk Kaynak
Hafif metal alışımlı halkaların yardımıyla yapılan saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisidir. Sıkıştırma tekniğiyle mekanik bir birleşme sağlar, uygulama çok basit olup çok dikkat ister. Yanlış sıkıştırma saçın kopmasına neden olabilir, bu yüzden halka(boncuk) kaynakta işçilik çok önemlidir.

» Silikon Kaynak 
Silikon tabancası ve silikon yardımıyla yapılan bir kaynak çeşitidir. Çok sıcak suyla yıkanmaz. Tutamlar halinde alınan saçlar müşterilerimizin saçına silikon yardımıyla uygulanır. Çok eski bir sistem olduğu gibi günümüz de hala kullanılmakta olan bir kaynak çeşitidir.

» Boru Kaynak
Halkalı (Boncuk) kaynakla aynı özelliktedir. Tek farkı boncukların çiftli ve uzun olmasıdır. Boru Boncukların özelliği ise daha sıkı ve sağlam tutmasıdır. Tereddüt eden müşterilerimizin memnuniyeti için tasarlanmış özel bir boncuk çeşitidir. Kesinlikle saça zarar vermez ve sıkıştırma tekniğiğle yapılıp sökülmektedir. Kullanımı ve uygulaması çok basittir.

» Saç Yapıştırma Sistemleri
Yapıştırma tekniği saç kıran, kellik vs... sebeplerden saçı belli noktalarda dökülen müşterilerimize uygulanan, peruk filesine dikili saçı özel losyonla yapıştırma tekniğidir. Uzun süreli kullanım içindir ve kesinlikle yan etkisi yoktur.

Trendyol Üzerinden Online Olarak Sipariş Verebilirsiniz.

https://www.trendyol.com/magaza/kuafor-erkan-hairart-m-159729?sst=0

 

Malatya Kuaför 

Malatya En İyi Kuaför

Malatya En Ucuz Kuaför

Foto Galeri

Video